Vyšívací sada - Taška

720 Kč
Skladem (3 ks)

Nejnovější verze vyšívacích sad. Je určena nejen pro začátečníky. Součástí sady je všechen potřebný materiál, včetně návodu, který nabízí spoustu tipů.

Kategorie: Vyšívací sady

 

Každá sada je vhodná pro začátečníky a mírně pokročilé. Obsahuje vše potřebné k tomu, aby se dílo povedlo. Přiložený vyšívací průvodce Vás provede celým procesem kousek po kousku. Vytvoříte si tak svůj originální kousek. 

 

Varianta Taška - nejnovější kousek mezi sadami, kde se vyšívá na černou bavlněnou tašku. Vzorem pro výšivku mi byla zástěra z kyjovského kroje, takže zde najdete i špetku folkloru. Vhodná pro ty, kteří se nemohou dočkat, až se svým dílem pochlubí celému okolí.

 

A na co přesně můžete narazit v sadách?

 1.  Bavlněná taška - Podklad pro výšivku je stejně důležitý jako výšivka samotná. Pro začátečníky je nejlepší vyšívat na látky, které nejsou elastické. Proto v této sadě najdete 100% bavlněnou tašku s delšími uchy. Velikost tašky 38x42 cm, gr - 135.
 2.  Vyšívací kruh - Bez tohoto základního dílu se opravdu neobejde žádná vyšívačka. V sadě je kruh s průměrem 18 cm.
 3. Sady bavlnek - Každá sada obsahuje odpovídající barevné bavlnky, které jsou pro výšivku potřeba. V sadách je dostatek na vyšití dvou výšivek.
 4. Jehla - Ostrá jehla také nechybí! 
 5. Vodorozpustný vlizelín - Vlizelín nám pomůže látku ještě více zpevnit a podržet při vyšívání. V mé sadě plní ještě další důležitou funkci, ale tou se nechte překvapit. 
 6. Vzor pro překreslení - Vzor výšivky, kterou jste si vybrali.
 7. Vyšívací průvodce - Brožurka, kterou právě držíte v ruce. Provede Vás vyšíváním celé sady, ale obsahuje i spoustu tipů a triků do dalších vyšívacích projektů. Určitě si jej tedy schovejte.
 8. Další vzory - kromě úvodního vzoru sada obsahuje i mnohé další. Je to jedna z těch věcí, které můžete využít i v dalších projektech. S pomocí těchto vzorů si totiž můžete sestavit svůj vlastní. A je jen na Vás, jestli to uděláte hned na začátku, nebo si tuto možnost necháte až na další vyšívání. Fantazii se v tomto případě meze nekladou!

Jediné co sada neobsahuje je tužka.

 

Čím je nová verze sady jiná?

 • Nová varianta sad, prošla celkovou úpravou. U sady s taškou se změnit samotný vzor výšivky, který trochu změnil svoji podobu.
 • Největší proměnou a hlavně rozšířením prošel samotný vyšívací průvodce. Z kterého se stala příručka nejen pro tuto výšivku, ale hlavně průvodce plný tipů na             další projekty! Určitě je to tedy něco, co si ponecháte. 
 • Sada obsahuje také mnohem více materiálu, tak aby jste po dokončení výšivky mohli pokračovat do dalších vyšívacích projektů. 

Materiály které Vám zůstanou do dalších projektů:

 • Kruh
 • Jehla
 • Vlizelín - vlizelínu je v sadě více než je potřeba na vzor
 • Bavlnky - část Vám určitě také zůstane
 • Vzory pro další výšivky
 • Průvodce vyšíváním

 

A komu by nestačil přiložený vyšívací manuál, může využít krátká videa jednotlivých stehů. Lze je najít u mne na instagramu.

 

Poštovné: Upozorňuji, že Vyšívací sady nelze poslat přes Českou poštu jako doporučené psaní. Balíček přesahuje limit 5mm.

 

Foto: Foto je ilustrační, na fotkách zatím nejde vidět celý obsah sady. Některé foto obsahuje starý vzor.