Vyšívací sada - Folk

590 Kč
Skladem (5 ks)

Tvoříte raději vlastnoručně? Pak jsou tu pro vás moje vyšívací sady. Jsou určeny nejen pro začátečníky. Součástí sady je všechen potřebný materiál, včetně návodu.

Kategorie: Vyšívací sady

Každá sada je vhodná pro začátečníky a mírně pokročilé. Obsahuje vše potřebné k tomu, aby se dílo povedlo. Přiložený vyšívací průvodce Vás provede celým procesem kousek po kousku. Vytvoříte si tak svůj originální kousek. 

Varianta Folk - vyšívání na bílou lněnou utěrku. A vzor? Inspirací mi byla mužská vesta z kyjovského kroje, takže zde najdete i špetku folkloru. Výsledkem tak bude krásný a praktický pomocník do kuchyně. Nejlépe se hodí na nedělní buchtu!

 

A na co přesně můžete narazit v sadách?

1-     Lněná utěrka - Podklad pro výšivku je stejně důležitý jako výšivka samotná. Pro začátečníky je nejlepší vyšívat na látky, které nejsou elastické. Proto v mých sadách najdete 100% lněné utěrky.  

2-     Vyšívací kruh - Bez tohoto základního dílu se opravdu neobejde žádná vyšívačka. V sadě je kruh s průměrem 18 cm.

3-     Sady bavlnek - Každá sada obsahuje odpovídající barevné bavlnky, které jsou pro výšivku potřeba. V je sadách dostatek na vyšití dvou výšivek.

4-     Jehla - Ostrá jehla také nechybí! 

5-     Vodorozpustný vlizelín - Vlizelín nám pomůže látku ještě více zpevnit a podržet při vyšívání. V mé sadě plní ještě další důležitou funkci, ale tou se nechte překvapit.

6-     Vzor pro překreslení - Vzor výšivky, kterou jste si vybrali.

7-     Vyšívací průvodce - Brožurka, která Vás provede celým průběhem od A po Z. A co je to Z?? To, že na konci budete hrdým autorem originálního díla, protože každá ruční výšivka je jiná a unikátní. Tak směle do toho!

 

A komu by nestačil přiložený vyšívací manuál, může využít krátká videa jednotlivých stehů. Lze je najít u mne na instagramu.