Vyšívací sada - Folk

472 Kč 590 Kč Sleva 20 %
Skladem (6 ks)

Tvoříte raději vlastnoručně? Pak jsou tu pro vás moje vyšívací sady. Jsou určeny nejen pro začátečníky. Součástí sady je všechen potřebný materiál, včetně návodu.

Kategorie: Vyšívací sady

Každá sada je vhodná pro začátečníky a mírně pokročilé. Obsahuje vše potřebné k tomu, aby se dílo povedlo. Přiložený vyšívací průvodce Vás provede celým procesem kousek po kousku. Vytvoříte si tak svůj originální kousek. 

Varianta Folk - vyšívání na bílou lněnou utěrku. A vzor? Inspirací mi byla mužská vesta z kyjovského kroje, takže zde najdete i špetku folkloru. Výsledkem tak bude krásný a praktický pomocník do kuchyně. Nejlépe se hodí na nedělní buchtu!

 

A na co přesně můžete narazit v sadách?

1-     Lněná utěrka - Podklad pro výšivku je stejně důležitý jako výšivka samotná. Pro začátečníky je nejlepší vyšívat na látky, které nejsou elastické. Proto v mých sadách najdete 100% lněné utěrky.  

2-     Vyšívací kruh - Bez tohoto základního dílu se opravdu neobejde žádná vyšívačka. V sadě je kruh s průměrem 18 cm.

3-     Sady bavlnek - Každá sada obsahuje odpovídající barevné bavlnky, které jsou pro výšivku potřeba. V je sadách dostatek na vyšití dvou výšivek.

4-     Jehla - Ostrá jehla také nechybí! 

5-     Vodorozpustný vlizelín - Vlizelín nám pomůže látku ještě více zpevnit a podržet při vyšívání. V mé sadě plní ještě další důležitou funkci, ale tou se nechte překvapit.

6-     Vzor pro překreslení - Vzor výšivky, kterou jste si vybrali.

7-     Vyšívací průvodce - Brožurka, která Vás provede celým průběhem od A po Z. A co je to Z?? To, že na konci budete hrdým autorem originálního díla, protože každá ruční výšivka je jiná a unikátní. Tak směle do toho!

 

A komu by nestačil přiložený vyšívací manuál, může využít krátká videa jednotlivých stehů. Lze je najít u mne na instagramu.

 

Poštovné: Upozorňuji, že Vyšívací sady nelze poslat přes Českou poštu jako doporučené psaní. Balíček přesahuje limit 5mm.